Facebook
LinkedIn

Jesteś właścicielem mieszkania na wynajem?

✔️ Zdecyduj czy najem krótkoterminowy jest bardziej opłacalny dla Ciebie czy też stały miesięczny dochód z najmu długoterminowego? A my zajmiemy się resztą!

➡️ Wynajem krótkoterminowy, zapewniamy pełne wsparcie w zarządzaniu nieruchomościami, łącznie z reklamą, obsługą gości oraz obsługą po ich wyjeździe.

➡️ Jeśli zdecydujecie się na długoterminowy najem, zapewnimy stały dochód z wynajmu Państwa nieruchomości. Działamy jako pełnomocnik między Państwem a najemcą, zajmując się wszelkimi działaniami związanymi z najmem od pozyskania najemcy po miesięczne rozliczanie.

Jesteś właścicielem mieszkania na wynajem?

Zdecyduj czy najem krótkoterminowy jest bardziej opłacalny dla Ciebie czy też stały miesięczny dochód z najmu długoterminowego? A my zajmiemy się resztą!

Wynajem krótkoterminowy, zapewniamy pełne wsparcie w zarządzaniu nieruchomościami, łącznie z reklamą, obsługą gości oraz obsługą po ich wyjeździe.

Jeśli zdecydujecie się na długoterminowy najem, zapewnimy stały dochód z wynajmu Państwa nieruchomości. Działamy jako pełnomocnik między Państwem a najemcą, zajmując się wszelkimi działaniami związanymi z najmem od pozyskania najemcy po miesięczne rozliczanie.

Scroll to Top