Zadzwoń
Facebook
LinkedIn

Blog – najnowsze artykuły

Znaleziono 4

Jeżeli mieszkasz w innym mieście lub za granicą, nie masz czasu albo masz więcej niż jedną nieruchomość dzięki naszej usłudze zarządzania najmem mieszkań/lokali:

✔️ oszczędzasz czas

✔️ nie zajmujesz się comiesięcznymi rozliczeniami

✔️ czerpiesz zyski z najmu bez żadnych kłopotów

ZA CIEBIE:

✔️ przygotujemy nieruchomość do wynajmu i ogłosimy

✔️ zadbamy, aby mieszkanie/lokal nie stało puste

✔️ wybierzemy solidnego najmecę

✔️ rozliczymy każdy miesiąc najmu

✔️ zajmiemy się nieruchomością nawet w awaryjnej sytuacji

Jesteśmy Licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości

Licencja nr 30656


Wielu wynajmujących ma obawy czy najem będzie przebiegał bezproblemowo – strach o własne mienie i finanse – to zrozumiałe. Dziś o trzech złotych zasadach, którymi należy się kierować przy wyborze najemcy:

1️⃣ UMOWA

Zawsze na pierwszym miejscu – będziemy o tym pisać do znudzenia 😉 Prawidłowo sporządzona umowa, podpisana przez obie strony daje nam gwarancję bezpieczeństwa i możliwość dochodzenia roszczeń na drodze sądowej. Nigdy o niej nie zapominamy – nawet gdy wynajmujemy mieszkanie ,,koledze”. ☝️

2️⃣ PYTANIA

Zadawaj pytania – rozmawiajcie z potencjalnym najemcą. Pytania o zawód czy źródło dochodów mogą wydawać się ,,nie na miejscu”, jednak to już standard w procesie weryfikacji najemcy. Zapytaj czy kaucja i czynsz za pierwszy miesiąc nie będą dla lokatora jednorazowym, zbyt dużym obciążeniem.👍

3️⃣ WSPÓŁPRACA Z ZARZĄDCĄ NIERUCHOMOŚCI

Przygotujemy dokumentację, która będzie zgodna z literą prawa, a nasze doświadczenie pozwoli skutecznie zweryfikować potencjalnego najemcę, co zabezpieczy wynajmującego na przyszłość. Przez cały okres trwania umowy, sprawujemy opiekę nad prawidłowym przebiegiem najmu.

Zapraszamy do kontaktu


Zdecyduj czy najem krótkoterminowy jest bardziej opłacalny dla Ciebie czy też stały miesięczny dochód z najmu długoterminowego? A my zajmiemy się resztą!

Wynajem krótkoterminowy, zapewniamy pełne wsparcie w zarządzaniu nieruchomościami, łącznie z reklamą, obsługą gości oraz obsługą po ich wyjeździe.

Jeśli zdecydujecie się na długoterminowy najem, zapewnimy stały dochód z wynajmu Państwa nieruchomości. Działamy jako pełnomocnik między Państwem a najemcą, zajmując się wszelkimi działaniami związanymi z najmem od pozyskania najemcy po miesięczne rozliczanie.


Po pierwsze, odpowiedzialny najemca to gwarancja, że nasze mieszkanie będzie traktowane z należytą troską. To oznacza mniej stresu związanego z ewentualnymi uszkodzeniami czy nieuczciwym obchodzeniem się z naszą własnością.

Po drugie, wybierając rzetelnego najemcę, mamy większą pewność regularnych płatności. To nie tylko ważne z finansowego punktu widzenia, ale także wpływa na spokój i stabilność naszego życia.

Po trzecie, dobry najemca to także szansa na utrzymanie spokojnego sąsiedztwa. Osoba, która szanuje swoje otoczenie, będzie raczej unikała konfliktów z sąsiadami, co ma ogromne znaczenie dla naszego komfortu życia.

Warto zatem pamiętać, że czasem warto poczekać i przeznaczyć trochę więcej czasu na poszukiwania właściwego najemcy. Dzięki temu możemy uniknąć wielu potencjalnych problemów w przyszłości. Zdrowego rozsądku i cierpliwości życzę wszystkim w procesie wynajmowania mieszkania! 


Scroll to Top